Bismil'den kan donduran görüntüler!

Hacı Birlik’in görüntülerini paylaşan hesap bu kez Bismil'den fotoğraf paylaştı.
Bismil'de polislerce öldürülen ve PKK'lı oldukları iddia edilen 4 kişiye ait cenazelerinin, Bismil Devlet Hastanesi'ne bırakılması sonrası Twitter'da yer alan "JITEM ?@_J_I_T_E_M_" adlı hesaptan öldürülen sözkonusu kişilere ait olduğu belirtilen fotoğraflar paylaşıldı. Aynı hesap, Şırnak'ta öldürüldükten sonra cenazesi zırhlı araç arkasında sürüklenen Hacı Lokman Birlik'in foto ve görüntülerini de paylaşmıştı.

DİHA'nın aktardığına göre, hastane morguna alınan kimlikleri bilinmeyen cenazelerin ön otopsilerinin yapılabilinmesi için savcının gelmesi beklenirken, sosyal medya platformu Twitter'da yer alan "JITEM ?@_J_I_T_E_M_" adlı bir hesaptan öldürülen bu 4 kişiye ait bazı fotoğraflar servis edildi. 

Paylaşılan fotoğraflardaki kişilerle hastaneye getirilen cenazelerin aynı kişilere ait olup, olmadığı ise henüz netleştirilemedi.

Yayın politikamız gereği açık halini yayınlamadığımız fotoğraflarda, bir kişinin tamamen kafasının kesildiği, bir kişinin ise ateş sonucunda kafatasının dağıldığı görülüyor.

"JITEM ?@_J_I_T_E_M_" adlı bu hesap geçtiğimiz günlerde Şırnak'ta öldürüldükten sonra cenazesi zırhlı araca bağlanarak işkence edilen Hacı Lokman Birlik'e ait foto ve görüntüleri de paylaşmıştı. 
 
  • sanane
    yuhh! sanane - 7 Ekim 2015 kafası kesik ne demek, karşı haber yapacağım diye teröristlerin kucağına oturuyorsunuz!!

:

:

:

:

"Bismil'den kan donduran görüntüler!" hakkında Tweetler

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

KARŞI VİDEO
https://twitter.com/KarsiGazete