İmam nikahlı eşini bıçaklayarak öldürdü!

Pamukkale ilçesinde bir kadın, imam nikahıyla birlikte yaşadığı kişi tarafından öldürüldü.
Olay, bugün akşam 20.00 sıralarında Aktepe Mahallesi Akvadi Toki Konutları B Blok birinci katta meydana geldi. Eşinden boşanan iki çocuk annesi Nuriye S., 2 yıldır imam nikahıyla birlikte yaşadığı T.B. ile yaşadıkları evin satılması nedeniyle tartıştı. Tartışma kavgaya dönüşünce Nuriye Sacı ile T.B. birbirlerine bıçakla saldırdı. T.B. tarafından karnından üç kez bıçaklanan Nuriye S. ağır yaralandı. Nuriye S., tarafından karnından bıçaklanan T.B. de olayın ardından evden kaçtı. 

Gürültü üzerine apartman sakinleri durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Nuriye S.'nin hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralı halde kaçan T.B. ise kısa sürede polis tarafından yakalanıp, hastaneye götürüldü. Sağlık durumu iyi olan T.B.'nin tedavisinin ardından polis merkezine götürüleceği öğrenildi. 

Nuriye S.'nin cesedi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı. Nuriye S.'nin yakınları, olay yerinde gözyaşı döküp ağıtlar yaktı. 

  :

  :

  :

  :

  "İmam nikahlı eşini bıçaklayarak öldürdü!" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ