Genç kızlara ' Kasık masajı' tuzağı

Adana'da iş ilanı veren masaj salonu yetkilileri işe başvuru yapanları, "Tecrübeye gerek yok.
Adana'da gazeteye verdikleri eleman ilanı ile işe aldıkları 17 yaşındaki Y.İ.'ye masaj salonunda fuhuş yaptırdıkları öne sürülen 2'si kadın 3 kişi yakalandı.

İş başvurusuna gelip, "Tecrübemiz yok" diyen kadınlara, "Önemli değil, burada zaten kasık masajı yapılıyor, onu da zamanla öğrenirsiniz" diyerek kandıran ve tuzağa düşüren salon işletmecileri adliyeye sevk edildi.

SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Merkez Seyhan İlçesi'nin Cemalpaşa Mahallesi'nde bir masaj salonuna fuhuş yapıldığı bilgisini alan Ahlak Bürosu ekipleri, çalışma başlattı. Salona girip, masaj yaptırdıktan sonra çıkan müşterilerle görüşen polis, içeride fuhuş yaptırıldığını, masaj için 200, ilişki için ise ayrıca 50 lira alındığını belirledi. Masaj salonuna baskın düzenleyen Ahlak Bürosu polisleri, Y.İ.'yi cinsel ilişkiye girerken suçüstü yakaladı.

HAMİLE DE VAR

Masaj salonunda çalışan ve hamile bir kadının da aralarında bulunduğu 3 kişi gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularında yapılanın fuhuş olmadığını savunan şüpheliler, "Kasık masajı, bir masaj çeşidi" diye ifade verdi.

ŞOK SÖZLER: BURADA KASIK MESAJI...

Şüphelilerin ayrıca iş başvurusu sırasında 'Tecrübemiz yok" diyen kadınlara, "Önemli değil, burada zaten kasık masajı yapılıyor, onu da zamanla öğrenirsiniz" cevabını verdiği iddia edildi. Şüpheliler işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Genç kızlara ' Kasık masajı' tuzağı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete