Samsung'tan ilginç takas imkanı

Samsung Note 5 veya Samsung Galaxy S6 Edge+ almak istiyorsanız ve iPhone 5 veya iPhone 5s kullanıcısıysanız, Samsung ilginç bir takas imkanı sunuyor.
Samsung, 2015 yılı içerisinde düşen satış rakamlarıyla daha önce gündemimize gelmişti. Geçtiğimiz aylarda sadece 1 Dolar ödeme karşılığında 30 günlüğüne üst seviye modellerini göndermesi ile gündeme gelen Samsung, bu sefer daha ilginç bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Samsung, iPhone kullanıcıları için takas imkanı sunuyor. Ancak sadece Rusya’da.

Eğer bir iPhone 5 veya iPhone 5s kullanıcısıysanız ve telefonunuzu değiştirmek istiyorsanız, Rusya’daki kullanıcılar için Samsung’un güzel bir haberi var. Rusya’daki Samsung bayilerine elinizde bir iPhone 5 veya iPhone 5s ile gittiğinizde indirimli bir şekilde Galaxy Note 5 veya Galaxy S6 Edge+ alabiliyorsunuz. Elinizdeki iPhone’u takasa vererek 32 GB depolama alanlı Galaxy S6 Edge+ modelini 155 Dolar indirimle, 64 GB Galaxy Note 5 modelini ise 233 Dolar indirimle almanız mümkün. Bu takas kampanyası en çok iPhone 5 sahiplerini sevindirecek gibi duruyor.

Söz konusu takas kampanyası sadece iPhone modelleri ile de sınırlı değil. Eski bir Samsung kullanıcısıysanız, elinizde Galaxy Note 3, Note 2, Note 4, Note Edge, S4 ve S5 gibi eski modeller varsa, yine belirli bir oranda indirim alıyorsunuz.

  :

  :

  :

  :

  "Samsung'tan ilginç takas imkanı" hakkında Tweetler

  DİĞER BİLİM & TEKNOLOJİ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete