Erdoğan'ın Sözcüsü'nden başkanlık için referandum mesajı

"Artık Cumhurbaşkanımızın şahsı ve Beştepe tartışmaları son bulmalı, kucaklaşma sağlanmalı"
umhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Artık Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'ın şahsı ve Beştepe tartışmaları son bulmalı, kucaklaşma sağlanmalı" çağrısı yaptı. 1 Kasım seçimindeki AKP'nin zaferi sonrası tekrar gündeme gelen başkanlık sistemi tartışmalarına da cevap veren Kalın, "Milletimize tekrar sorulmak suretiyle karar verilebilir. Bunun mekanizması referandumsa referandum yapılır" dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda bir basın toplantısı düzenleyen Kalın'ın açıklamasından satırbaşları şöyle:

Artık Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'ın şahsı ve Beştepe tartışmaları son bulmalı, kucaklaşma sağlanmalı

Terörle mücadele devletimizin öncelikli görevi olacaktır.

Terörün her türüyle Türkiye kararklılıkaa mücadeleye devam edecektir. DEAŞ'la mücadele de kararlı br şekilde devam edecektir.

Avrupa kamuoyu Aylan Kürdi yavrumuzun vefatının ardından mülteci krizine odaklanmıştı ama şuan yine Aylan Kürdiler hayatını kaybetmeye evam ediyor. İnsanları bile bile savaşın ortasında bırakamazsınız onları ölüme terkedemezsiniz. Avrupa'nın bu tutumuna rağmen Türkiye ilk günkü özverisine devam etmektedir.

Milletin evi olan külliye çok kez vatandaşlara açıldı. Faaliyetlere devam edecek. Bu yıl 29 Ekim'de birçok yeniliğe imza atma fırsatımız oldu ve vatandaşlarımızla kaynaşma yaşandı. Külliyeyi vatandaşlarımızın ziyaretine açmak için çalışmalarımızı tamamladık. Önümüzdeki günlerde haftanını belirli günlerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır. Vatandaşlar gelip burayı ziyaret edebilecekler.

Kaynak: T24.com.tr

  :

  :

  :

  :

  "Erdoğan'ın Sözcüsü'nden başkanlık için referandum mesajı" hakkında Tweetler

  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete