Abdülkadir Selvi o haberi yapanlara ‘kahpe’ dedi!

Yeni Şafak Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi'den ablası Fatma Kaya’nın, “Onu gördüğümde televizyonu kapatıyorum” sözlerini haberleştirenlere çirkef cevap!
Ablasının “Onu gördüğümde televizyonu kapatıyorum” sözlerini haberleştirenlere, Abdülkadir Selvi’den ağza alınmayacak bir cevap geldi: “Benimle mücadele edemeyenler ablamın yanlışlarla dolu ifadelerinin arkasına saklanmışlar bu kadar kahpe olduklarını bilmezdim eyvallah etmem”

ABLASI "KEŞKE SİMİT SATIP ONURUYLA YAŞASAYDI" DEMİŞTİ

Yeni Şafak Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi'
nin ablası Fatma Kaya’nın, “Onu gördüğümde televizyonu kapatıyorum” demesi tartışma yarattı. Yıllar önce ailesiyle bütün bağlarını koparan Selvi'yi anlatan 66 yaşındaki abla Fatma Kaya, "Keşke simit satıp onurlu yaşasaydı... Bu saatten sonra da konuşmak ve yüzüne bakmak istemiyorum. Biz Aleviyiz. Değerlerimize bağlıyız” ifadelerini kullanmıştı.

"BU KADAR KAHPE OLDUKLARINI BİLMEZDİM"

İşte bu ifadelerin gündem yaratmasından sonra, Abdülkadir Selvi’den yanıt geldi. Selvi twitter hesabından yaptığı açıklamada; “Benimle mücadele edemeyenler ablamın yanlışlarla dolu ifadelerinin arkasına saklanmışlar bu kadar kahpe olduklarını bilmezdim eyvallah etmem” dedi.


 

  :

  :

  :

  :

  "Abdülkadir Selvi o haberi yapanlara ‘kahpe’ dedi!" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ