Yeni Şafak yazarı 'Noel Baba'ya mektup yazdı: Vicdansızsın...

AKP'ye yakınlığıyla ve gerici haberleriyle bilinen Yeni Şafak gazetesi yazarı Yavuz Fettahoğlu, "Vicdansızsın Noel baba" başlığıyla Noel Baba'ya mektup yazdı.
Gerici yazar yazısında, "Yakında senin de kukuletan düşer, kelin görünür. Uçan geyiklerin varmış ya, uçar kaçarsın Noel Baba" ifadelerini kullandı.

Fettahoğlu yazısının devamında Noel Baba ile ilgili şunları kaleme aldı:

"Vicdansızsın ve diğer zamane putları gibi çok popülersin… İnsanların çoğu putları sever. Bu hikayemizin en önemli gerçeği maalesef… Dolayısıyla müritlerini anlayabiliyorum. Onlara dair çok şey biliyorum… Onları anlıyorum da, Müslümanları bile kandırdın ya; işte bunu nasıl yaptın gerçekten hayrete düşüyorum… Putları tek tek yıkan İbrahim AS'ın milletini nasıl kandırdın?"

Sana bir itirafta bulunayım; bana en büyük darbeyi ne zaman vuruyorsun biliyor musun? Gecenin köründe, kafasında kukuleta, ağzında düdüğüyle eğlenmekten yorgun düşmüş tesettürlü hanımları, küçük mücahitleri gördüğümde vuruluyorum. Yanlış anlaşılmasın; İslami yılbaşı partisi… Alkol yok. Sadece eğlence…"

"Yavaş yavaş mı başardın bunu? Kolu komşu toplanmaca, tombala, hindi falan derken mi? Birbirimize hediye aldırarak mı yoksa? Ya da televizyonla mı avladın? Bilmiyorum… Biz çocuktuk, sustuk, sen avladın… Yalnız unutma; dün, bu büyük adaletsizlik, saçmalık ve yalan karşısında, çaresiz susan çocuklar büyüdü. Artık susmuyorlar."

"Sen ve müritlerin yılda iki üç hafta ortaya çıkıyorsun ama onlar her gün, güneşten önce uyanıp senin hiç uğramadığın yerlerde gerçek kahramanlıklar yapıyor… O yüzden ekmek fırınları bombalanıyor, stantları basılıyor, faaliyetleri durduruluyor. Fakat onlar asla yılmıyor…"

"Yani anlayacağın, artık işin çok zor Noel Baba… Yakında senin de kukuletan düşer, kelin görünür. Uçan geyiklerin varmış ya, uçar kaçarsın Noel Baba…"

Kaynak: birgun.com.tr

  :

  :

  :

  :

  "Yeni Şafak yazarı 'Noel Baba'ya mektup yazdı: Vicdansızsın..." hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete