​17 Aralık'ta 'başbakan istifa etmeli' diyen Bayraktar: İçimde ukde kaldı

Yolsuzluk operasyonunun başladığı gün, "Her şey Başbakan'ın talimatıyla başladı" diyerek, dönemin başbakanı Erdoğan'ın istifa etmesi gerektiğini söyleyen Bayraktar, "Bana büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum ve içimde bir ukde kaldı" diye konuştu
Türkiye'yi sarsan 17 Aralık Yolsuzluk Operasyonu'nun başladığı gün NTV canlı yayınına bağlanarak,"Soruşturma dosyasında var olan ve onaylanan imar planlarının büyük bir bölümü Sayın Başbakan'ın talimatıyla yapıldı. Başbakan’ın istifa etmesi gerekir" diyen eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar uzun bir aradan sonra konuştu.
 
Erdoğan Bayraktar, 1973’te kurulan Bayraktar İnşaat’ın başına döndüğünü anlattı, "3-5 inşaat işi var onları kovalıyorum" dedi.

"İLK TRAVMAYI ATLATTIM"

"İlk travmayı atlattığını" söyleyen Bayraktar, "Bana büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum ve içimde bir ukde kaldı. Ama şükretmek lazım. Sağlığım iyi, işim var. İstesem taş üstünde ot bitiririm. Moralim gayet iyi. Ama benim defterim kitabım açık kaldı. Ben kapatabilirsem ben kapatırım, ben kapatamazsam başkası" şeklinde konuştu.

Kaynak: Gülistan Alagöz | Hürriyet

  :

  :

  :

  :

  "​17 Aralık'ta 'başbakan istifa etmeli' diyen Bayraktar: İçimde ukde kaldı" hakkında Tweetler

  DİĞER POLİTİKA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete