CHP'li belediyeden Diyarbakır'a yardım eli

CHP'li Silivri Belediyesi, Diyarbakır’a yardım kampanyası çerçevesinde bir tır dolusu kuru gıda ve bakliyat gönderdi.
Silivri Belediye Başkanı CHP'li Özcan Işıklar, Diyarbakır’a yardım kampanyası çerçevesinde bir tır dolusu kuru gıda ve bakliyatı Silivri’den yola çıkarttı.

Diyarbakır’da yaşanan terör olayları nedeniyle zor günler geçiren bölge halkına yardım etmek amacıyla harekete geçen Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bir tır dolusu yardımı Diyarbakır’a doğru yola çıkarttı.

Büyükçekmece Belediyesi’nin destekleriyle birlikte hazırlanan tıra, bolca kuru gıda, bakliyat, su ve temizlik malzemesi yüklendi.

Yardım tırının yola çıktığını açıklayan Başkan Işıklar, “Ülkemizin güneydoğusunda süregelen sokağa çıkma yasakları ve terör tehdidi altında hayatlarını sürdürmek zorunda kalan yurttaşlarımıza ulaştırılmak üzere, Büyükçekmece Belediyesi ile birlikte hazırlamış olduğumuz, içerisinde temel ihtiyaç ve gıda maddelerinden oluşan yardım tırımız yola çıktı. Hoşgörünün, huzurun, kardeşliğin ve en önemlisi barışın kenti Silivri’den yola çıkan bu yardımlar, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır. Her gün şehitlerimizin haberleriyle, ölen canlarımızla anılan bu topraklara da barışın bir an önce gelmesini, o coğrafyaların da terör belasından bir an önce sıyrılıp, Silivrimiz gibi barış ve hoşgörü içerisinde yaşaması en büyük ümit ve temennim” dedi.

  :

  :

  :

  :

  "CHP'li belediyeden Diyarbakır'a yardım eli" hakkında Tweetler

  DİĞER POLİTİKA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete