Ankara’da şüpheli kamyon alarmı

Başkentte, ön plakası olmayan, arka plakası ise başka bir araca ait yol kenarında park halindeki kamyon ekipleri harekete geçirdi.
Ankara’da Yaşamkent, Güney Çevreyolu’nda polis park halinde duran kamyonu fark etti. kamyonun ön plakasının bulunmadığını, arka plakasının ise başka bir araca çıktığını tespit edildi. Yapılan tüm incelemelerde olumsuz herhangi bir durumla karşılaşmayan ekipler olayla ilgili tutanak tuttu.

KAMYONUN ŞOFÖRÜNE ULAŞILAMADI

Ankara’da saat 00.30 sıralarında Yaşamkent, Güney Çevreyolu’nda devriye atan karayolları ekipleri, park halinde duran kamyonu fark etti. Kamyonun etrafında yol güvenliği alan ekipler, durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen trafik polisleri yaptıkları incelemede, kamyonun ön plakasının bulunmadığını, arka plakasının ise başka bir araca çıktığını tespit etti. Kamyonun şoförüne ise ulaşılamadı.

ŞÜPHELİ PAKET İSE BOŞ ÇIKTI

Trafik polislerinin durumu bildirmesiyle olay yerine gelen uzman ekipler, aracın altında ve kasasında inceleme yaptı. Yapılan tüm incelemelerde olumsuz herhangi bir durumla karşılaşmayan ekipler olayla ilgili tutanak tuttu. Aynı saatlerde Çankaya yıldız kavşağı yakınında bulunan ve bomba imha ekipleri tarafından fünyeyle patlatılan şüpheli paket ise boş çıktı.

Kaynak: sozcu.com.tr

  :

  :

  :

  :

  "Ankara’da şüpheli kamyon alarmı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete