Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele, Vali Aksoy'u ziyaret etti

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın Karadeniz’deki eğitimleri kapsamında Samsun’a gelen Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele ve gemi komutanları, Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.Eğitimler kapsamında 5. Muhrip Filotillası...
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın Karadeniz’deki eğitimleri kapsamında Samsun’a gelen Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele ve gemi komutanları, Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Eğitimler kapsamında 5. Muhrip Filotillası Komodoru'na bağlı TCG Salih Reis, TCG Yavuz ve TCG Binbaşı Saadettin Gürcan firkateynleri Samsun Limanı’na demirledi. Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele ve gemi komutanları ilk olarak Atatürk anıtına çelenk koyup saygı duruşunda bulundu. Buradaki kısa törenin ardından Koramiral Veysel Kösele ve beraberindeki Kuzey Deniz Saha Komutanı Tümamiral Şükrü Korlu, 1. Muhrip Filotilla Komodoru Dz. Kur. Alb. Hakan Güneş, Karadeniz Bölge Komutanı Dz. Kur. Alb. Yalçın Enç ve Sahil Güvenlik Bölge Komutanı Kur. Kıd. Alb. Mehmet Zeki Bodur, Vali Aksoy'u makamında ziyaret etti. Ziyarette, Vali Hüseyin Aksoy ve Koramiral Veysel Kösele birbirlerine çeşitli hediye verdi.

Savaş gemilerinin bugün saat 16.00’ya kadar halk ziyaretine açık olacağı ve gece geç saatlerde Samsun'dan ayrılacakları bildirildi.

  :

  :

  :

  :

  "Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele, Vali Aksoy'u ziyaret etti" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ