Kesik el cinayetinde kan donduran ayrıntılar

22 Ocak'ta dövülerek öldürüldükten sonra, elleri bileklerinden baltayla kesilmiş halde bulunan Nuran Dutlu cinayetinde zanlıların ifadeleri kan dondurdu.
İzmit- Kandıra Karayolunun Çayırköy mevkisinde, geçen 22 Ocak'ta dövülerek öldürüldükten sonra, elleri bileklerinden baltayla kesilmiş halde bulunan Nuran Dutlu cinayetiyle ilgili yakalanan Muhammet Yıldız ile kız arkadaşı Sertaç Özer, Kayseri'de sabah erken saatlerde İzmit İlçe Jandarma Komutanlığı'na teslim edildi.

Şüpheliler, Bursa'da öldürdükleri Nuran Dutlu'nun ellerini bileklerinden kestikten sonra, küçük parçalara bölüp klozete atarak sifonu çektiklerini söyledi.

CESEDİ YOL KENARINDA BULUNMUŞTU

İzmit- Kandıra karayolunun Çayırköy yakınlarında, yola yakın boş alanda 22 Ocak günü bir bölümü naylona sarılı olarak cesedi bulunan Nuran Dutlu cinayetiyle ilgili jandarma ekipleri yaptıkları araştırmada cinayet şüphelisi olarak Bursa'da Vedat Altıok, İzmir'de de Arif Çamur'u yakalamış, bu şüpheliler mahkemece tutuklanmıştı.

KİREÇLEYİP GÖMMEYİ DÜŞÜNMÜŞ

Diğer şüpheli Muhammet Yıldız'ın, daha önce işlediği suçlar nedeniyle cezaevinde yattığı il olan Kayseri'ye iş bulma düşüncesiyle kız arkadaşı Sertaç Özer'le gittiği ve Kayseri'de kiraladıkları eve girecekleri sırada jandarma ekiplerince sahte kimliklerle yakalandıkları belirtildi.

ELLERİ KÜÇÜK PARÇALARA AYIRIP...

Jandarma ifade veren Muhammet Yıldız, Nuran Dutlu'yu Bursa'nın Nilüfer İlçesi'ne bağlı Görükle semtinde kiraladıkları bir evde öldürdüğünü ve ellerini kestiğini, daha sonra da kireçleyip boş bir araziye gömmeyi düşündüğünü, ancak riskli olabileceği ihtimalini göze alarak elleri küçük parçalara ayırıp klozete atıp sifonu çektiğini söyledi.

İzmit ilçe Jandarma Komutanlığı'na teslim edilen şüphelilerin, ifadelerinin ardından Kocaeli Adliyesi'nde hakim karşısına çıkarılacakları belirtildi.

  :

  :

  :

  :

  "Kesik el cinayetinde kan donduran ayrıntılar" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ