close

Polise ateş etti!.. Mermisi bitince yakalandı!

Özel bir bankanın genel müdürlüğünde görevli olan ve bunalıma girdiği iddia edilen özel güvenlik görevlisi silahıyla cadde üzerinde ateş etmeye başladı.
Edinilen bilgiye göre özel bir bankanın genel müdürlüğünde görevli olan ve bunalıma girdiği iddia edilen özel güvenlik görevlisi silahıyla cadde üzerinde ateş etmeye başladı. Silah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi.

POLİSE ATEŞ ETTİ

Güvenlik görevlisi ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine de ateş etmeye başladı. Bunun üzerine olay yerine çok sayıda takviye polis ekibi sevkedildi. Kısa sürede olay yerine gelen takviye ekipler çelik yeleklerini giyerek çevrede vatandaşları uzaklaştırdı.


CADDE TRAFİĞE KAPATILDI

Caddenin giriş ve çıkışı güvenlik şeridi çekilerek yaya ve araç trafiğine kapatıldı. Polis, adı açıklanmayan güvenlik görevlisini ikna etmek istese de güvenlik görevlisi sağa sola ateş etmeye devam etti. Silah sesleri çevrede korku ve paniğe neden oldu. Polis otosuna çamurluğuna ve lastiğine mermi isabet etti.

MERMİSİ BİTİNCE YAKALANDI

Çelik yeleğini giyen ve uzun namlulu silahlı polis ekipleri güvenlik görevlisini mermisi bitince yakalayarak gözaltına aldı. Elindeki silahı alan ekipler, güvenlik görevlisini polis otosuna bindirerek götürdü.

GÜVENLİKÇİLER BASIN MENSUPLARINA SALDIRDI

Güvenlik görevlisinin etkisiz hale getirilmesinin ardından bankanın ve organize sanayi bölgesindeki güvenlik görevlileri basın mensuplarına saldırdı. Görüntü alınmasını engellemeye çalışan basın mensupları ile güvenlik arasında gerginlik yaşandı.

YAŞANANALAR CEP TELEFONUNDA

Öte yandan olay sırasında yaşanan korku ve panik bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde elinde silah buluna güvenlik görevlisi çevreye ateş ediyor. Güvenlik görevlisi daha sonra olay yerine gelen polis ekiplerine peş peşe ateş ettiği görülüyor. Polis ekiplerinin polis otosunun ardından siper aldığı ve görülüyor.

Polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor.

Kaynak: Cengiz ÇOBAN | DHA
 

  :

  :

  :

  :

  "Polise ateş etti!.. Mermisi bitince yakalandı!" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ