Eyüp'te polise silahlı saldırı!

Eyüp'te, Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ait resmi polis aracına hareket halindeyken ateş açıldı. Olayda ölen veya yaralanan olmadı; aracın ön camına çelik bir mermi isabet etti.
Olay, Yeşilpınar Mahallesi, Şehit Metin Kaya Sokak'ta bulunan bir gösteri ve eğlence merkezi yakınlarında saat 19.30 sıralarında meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı resmi polis aracı seyir halindeyken, AVM'nin yanındaki tepeden birkaç el silah sesi duyuldu. Polis otosu biraz ilerledikten sonra durdu. Yapılan incelemede, polis aracının sürücü kısmındaki ön camına, sileceklerin alt tarafına çelik bir merminin isabet ettiği görüldü.  

Polis ekibinin olayı telsizle anons etmesi üzerine olay yerine Özel Harekat ve takviye polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri, ateş açıldığı tahmin edilen bölgede inceleme ve araştırmalara başladı. Olay sırasında polis otosunun tepe lambasının kapalı olduğu belirtilirken, saldırı sırasında 10'un üzerinde silah sesi duyulduğu ileri sürüldü.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Eyüp'te polise silahlı saldırı!" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete