İzmir'de dehşet evi

Ölen ablasının başında 1 hafta bekledikten sonra can verdi
İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde, apartman dairesinden kötü kokular gelmesi üzerine daireye giren polis, 80 yaşındaki İnci Arat ile kardeşi 75 yaşındaki Ayla Arat’ın cesediyle karşılaştı. Sağlık sorunları nedeniyle hayatını kaybettikleri anlaşılan kardeşlerden Ayla Arat`ın ölen ablasının başında 1 hafta bekledikten sonra yaşamını yitirdiği ortaya çıktı.

Olay, dün akşam saatlerinde Aksoy Mahallesi 1743 Sokak`ta meydana geldi. Apartman dairesinden kötü kokular gelmesi üzerine apartman sakinleri durumu polise bildirdi. İhbar üzerine gelen polis daireye girdiğinde bankadan emekli İnci Arat ile ev hanımı kardeşi Ayla Arat`ın cesediyle karşılaştı. Sağlık ekipleri ve olay yeni inceleme ekiplerinin yaptığı kontrolde İnci Arat`ın 10 gün önce öldüğü kardeşi Ayla Arat`ın ise ablasının başında bekledikten sonra 3 gün önce yaşamını yitirdiği belirlendi.

Yalnız yaşayan kardeşlerden İnce Arat`ın bir süre önce düşerek bacağını kırdığı ve yatalak olduğu öğrenildi. İki kardeşin cesedi savcının incelemesinin ardından durumun bildirilmesi üzerine gelen AKS 110 ekiplerinin çalışması sonrasında daireden çıkarıldı. Ölen kardeşlerin vücudunda herhangi bir yara ya da darp izine rastlanılmazken, iki kardeşin de sağlık sorunları nedeniyle öldükleri belirlendi.

  :

  :

  :

  :

  "İzmir'de dehşet evi" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete