Nihat Özdemir’in eşi vefat etti

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in eşi Gülseren Özdemir hayatını kaybetti.
Nihat Özdemir uzun yıllar Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yöneticilik yapmıştı. Gülseren Özdemir'in vefatından sonra Fenerbahçe yayımladığı taziye mesajında Gülseren Özdemir'in Amerika'da bir hastanede tedavi gördüğünü belirtti.

FENERBAHÇE'NİN MESAJI

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yayımlanan taziye mesajında şu ifadelere yer verildi:

"Kulübümüzün uzun yıllar 2.başkanlığını yapan, 4654 numaralı Yüksek Divan Kurulu üyemiz, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Sayın Nihat Özdemir'in kıymetli eşi Sayın Gülseren Özdemir'in, Amerika'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhume Gülseren Özdemir'e Allah'tan rahmet, başta Özdemir Ailesi olmak üzere merhumenin tüm ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Merhumenin cenaze töreni ile ilgili bilgiler daha sonra kamuoyuyla paylaşılacaktır."

FUTBOL FEDERASYONU'NDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

"Federasyonumuz Başkanvekilleri'nden Sayın Nihat Özdemir'in eşi Sayın Gülseren Özdemir'in ABD'de tedavi gördüğü hastanede vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhume Gülseren Özdemir'e Allah'tan rahmet, başta Nihat Özdemir ve ailesi olmak üzere merhumenin tüm yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz."

LİMAK HOLDİNG'DEN AÇIKLAMA

Limak Holding'ten yapılan açıklamada; " Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nihat Özdemir'in değerli eşi Gülseren Özdemir'i kaybettik. Gülseren Özdemir, bir süredir tedavi gördüğü hastanede, bu sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Merhumenin cenaze töreniyle ilgili bilgiler daha sonra paylaşılacaktır" denildi.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Nihat Özdemir’in eşi vefat etti" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete