CHP İl Başkanı'nı dövenler Suriye'de cihatçılarla birlikte

CHP Düzce İl Başkanı'nı sokak ortasında döven "Osmanlı Torunları" isimli derneğin üyelerinin Suriye'de cihatçılarla birlikte fotoğrafları ortaya çıktı.
Düzce'de CHP İl Başkanı'nın otomobille yolunu kesip "Vatan hainisin" diyerek dövenler ve dayak videosunu internette "Düzce'de hain, ajan, vatana ihanet eden CHP İl Başkanını istemiyoruz"diye paylaşan "Osmanlı Torunları" isimli derneğin Suriye'deki cihatçılara desteğe gittiği ve Erdoğan hayranı oldukları görüldü.

Osmanlı Timleri CHP'li Başkanı dövüp, videoya çektiler. Üstüne notla paylaştılar

CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan'a saldırı görüntülerini "Düzce'de hain, ajan, vatana ihanet eden CHP İl Başkanını istemiyoruz. Varsa vatan hainleri, sıraya girsinler. Bir gün birinizi, bir gün hepinizi" notuyla Facebook sayfasından paylaşan Osmanlı Torunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsa Üçüncü'nün Suriye'de "Bayırbucak Türkmenleri" denilen cihatçı gruplarla fotoğrafları da sayfada yer alıyor.

'BAŞKANIM ERDOĞAN' DİKKAT ÇEKTİ

Dernek üyelerinin Suriye'deki cihatçılarla fotoğraflarını "Türk müslüman kardeşlerimizle şehit tümeni" notuyla paylaşan Üçüncü'nün Erdoğan'a övgü içeren paylaşımları da dikkat çekti.

O paylaşımlar şöyle:Kaynak: Cumhuriyet

  :

  :

  :

  :

  "CHP İl Başkanı'nı dövenler Suriye'de cihatçılarla birlikte" hakkında Tweetler

  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete