Yandaş yazar Cem Küçük’ten Acun Ilıcalı ile ilgili çarpıcı sözler!

Cem Küçük, Acun Ilıcalı ile ilgili çok tartışılacak iddialarda bulunarak, Acun'un bugünlere gelmesinde Erdoğan'ın büyük payı olduğunu söyledi.
Cem Küçük, köşesinde medya patronu olan Acun Ilıcalı’yı ihanetle suçladı. Buna sebep olarak ise Ali Taran ile yeniden çalışmaya başlamış olması olarak gösterdi.

Cem Küçük konuyla ilgili köşesinde şu ifadelere yer verdi:

“Bu arada Acun’u severdim ve Cumhurbaşkanımıza desteğini de samimi bulurdum. Acun’un bu noktalara gelmesinde de Cumhurbaşkanımız ve ailesinin büyük destekleri oldu ama Cumhurbaşkanımızın hapse atılması ve Lahey’de yargılanması için yapılan sosyal kampanyanın mucidi Ali Taran denen tefessüh etmiş adamı Acun’un yeniden piyasaya sürmesini büyük bir terbiyesizlik olarak görüyorum.

“ACUN CUMHURBAŞKANIMIZ VE AİLESİNE BÜYÜK AYIP ETMİŞTİR”

Ali Taran denen adamın 7 Haziran öncesi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hapse sokulması için “Milletçe Alkışlıyoruz” başlıklı çirkin kampanyanın mucidi olduğunu bilmeyen yok. Buna rağmen Acun Ilıcalı Cumhurbaşkanımızı hapse sokma hayalleri kuran Ali Taran’a büyük imkanlar sunarak kanalının yıldızlarından yaptı. Elbette bir eğlence kanalında her siyasi görüşten insan çalışır. Nitekim Gani Müjde ve Gülse Birsel gibi birçok Erdoğan muhalifi Acun’dan büyük rant indirdi ve ben bunu eleştirmedim. Ama Cumhurbaşkanımızın hapse sokulması için CHP ile kampanya düzenleyen tefessüh etmiş Ali Taran bu kategorinin dışındadır. Cumhurbaşkanımız ve ailesine büyük ayıp etmiştir Acun… “

Kaynak: Sözcü

  :

  :

  :

  :

  "Yandaş yazar Cem Küçük’ten Acun Ilıcalı ile ilgili çarpıcı sözler!" hakkında Tweetler

  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete