Kenan mutlu, Kıvanç mutsuz

Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gece sevgilileriyle birlikte İstanbul gecelerinde boy gösterdiler.
Türkiye’nin iki ünlü ismi Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gece sevgilileriyle birlikte İstanbul gecelerinde boy gösterdiler. Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal ilk kez el ele görüntülendiler.

Ortaköy’de Nomands adlı eğlence merkezine giden sevgililer, felekten bir gece çaldılar. Daha çok turistlerin tercih ettiği mekanda rahat eden İmirzalıoğlu ile Kobal’ın masaları gelen oryantellere de para takılar. Sevgililer, masalarına tel iki oryantellere ayrı ayrı 200 TL taktılar. Mekan çıkışı ilk kez el ele görüntülenen Kenan İmirazlıoğlu ile Sinem Kobal’ın oldukça mutlu oldukları gözlerden kaçmadı.

ÇOK SİNİRLİYDİ

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ise Etiler’de sevgilisi Başak Dizer ile objektiflere takıldı. Tatlıtuğ, geldiği mekanda sadece 5 dakika kaldı . Mekan kapısında basın mensuplarının görünce keyifleri kaçtı. Oldukça sinirlenen ünlü oyuncu, mekan yetkililerinde ” Bunlar nereden çıktı . Siz mi haber verdiniz ” şekilde çıkıştı. Yemek yemeden apar topar mekandan ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ’un oldukça sinirli olduğu görüldü. Kendisine sorular yönelten muhabirlerde çıkıştı.

Kaynak: Tarkan Abdullahoğlu | Sözcü

  :

  :

  :

  :

  "Kenan mutlu, Kıvanç mutsuz" hakkında Tweetler

  DİĞER MAGAZİN HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete