Hakan Survivor'dan elenir elenmez paylaşım yaptı

Survivor All Star'da 25 Haziran gecesi eleme heyecanı yaşandı. Halk oylaması sonucunda en az oyu alıp adaya veda eden isim Hakan Hatipoğlu oldu.
Survivor'da bir ilk yaşandı ve Hakan Hatipoğlu eleme gecesinin televizyonda yayınlanmasının hemen ardından sosyal medya hesabından art arda 2 paylaşımda bulundu.
 
Hatipoğlu paylaşımında uzun bir duygusal mesaj yayımlayarak hemsurvivor macerasından bahsetti hem de kendisini destekleyenlere teşekkür etti. 
 
İşte Hakan Hatipoğlu'nun o mesajı;
 

"Survivor maceramın sonuna geldik. Hayatımın en dolu, en öğretici ve en güzel 4 ayının, ıssız bir adada, sevdiklerimden çok uzakta ve açlıkla geçeceğini tahmin edemezdim.


Geriye baktığım zaman, çok mücadele ettim, yıprandım, yoruldum ama her gün bir tecrübe ekledim hayatıma Survivor All Star'da... Doğanın gücüne ve merhametine tanık oldum. DNA olarak maymundan sadece yüzde 1 daha üstün olan biz insanların, bir maymunun şartlarında, esasen doğada ne kadar aciz kaldığını gördüm.

Çok kişiyle mücadele ettim. Çok kişide benimle... Bazen kırdık, bazen kırıldık. Pes etmeden hepimiz Survivor All Star olmak için mücadele ettik. Benim için herkes survivordu, herkes şampiyondu.

Söyleyebileceğim tek şey:; sağlığın ve sevginin kıymetini bilin. Çünkü hayat size her şeyi veriyor. Telafi ettiriyor yada yettiriyor ama sevdiklerinizin yada sağlığın yeri dolmuyor.

Bütün survivor, sevdiklerime ve aileme kavuşacağım o anı bekledim. Şimdi benim için eve dönme ve kavuşma zamanı. Ayrılıklar da güzeldir, kavuşmalar bir fazlaysa ayrılıklardan...
 
Finale kalamadım, All Star olamadım ama iyi bir evlat, iyi bir eş, iyi bir vatandaş olmak için var gücümle hayat mücadeleme devam edeceğim. Ve Survivor boyunca kurguladığım en büyük "plan"ı hayata geçirmeyi çok istiyorum; iyi bir baba olabilme hayalimi.

Bunu okuyan genç kardeşlerim, çocuklar iyi dinleyin; hepinizi çok seviyorum, iyi yönlerimi örnek alıp, kötülerini de yanlış olarak değerlendirmişsiniz. Bunu okuyan genç kardeşlerim, çocuklar iyi dinleyin; hepinizi çok seviyorum, iyi yönlerimi örnek alıp, kötülerini de yanlış olarak değerlendirmişsiniz.

Ailenizin kıymetini bilin, sizi karşılıksız seven ailenizin sözünü hep dinleyin ve boş yere sakın kırmayın onları, Ben Yeşilay gönüllüsüyüm, kötü alışkanlıklarınızın sizi kontrol altına almasına sakın izin vermeyin.

Gençliğin ve o sizi yorduğunu düşündüğünüz derslerin, kitapların kıymetini bilin, onlara sarılın. Spor yapın bol bol. Kısaca kendinizi hayata hazırlayın çünkü hayat çok zor ve başına gelince, sorumluluk alınca anlıyorsun bunu.

Zekanızı doğru kullanın ve kullanırken kalbinizden hep yardım alın. Zor günleri hep düşünün ve zor günlerde asla pes etmeyin. Başta beni sabırla bekyen aileme, dostlarıma ve sıkılmadan izleyen herkes özellikle Hakan Hatipoğlu Fan Club!a sonsuz teşekkürler.Dördüncü yıldız için de teşekkürler Galatarasaray.

  :

  :

  :

  :

  "Hakan Survivor'dan elenir elenmez paylaşım yaptı" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete