PKK renkleri diyen ey zavallı

Tuba Ünsal’ın Dağlıca’daki şehitler için yaptığı paylaşım 'PKK renkleri' tepkisi görünce Ünsal, sözlerine 'ey zavallı' diye başladı.
Sosyal medyada gündeme yönelik paylaşımlarıyla dikkat çeken Tuba Ünsal, kendinden emin duruşu ve sözleriyle beğeni kazanıyor. Ünsal son olarak Dağlıca’daki şehitlerimiz için bir paylaşımda bulundu. Fotoğraf olarak bir Picasso çizimi tercih eden Tuba Ünsal, fotoğraftaki renkler PKK renkleri şeklinde bir yorum alınca çileden çıktı. Tuba Ünsal bu sözlere sert bir yanıt verdi.

TUBA ÜNSAL'IN DAĞLICA PAYLAŞIMI

Onlarca şehit…Geride kalan babasız çocuklar,kocasız kadınlar…Çocukluğumda babam Silopi’de görevliyken çocuk aklım ermese de babam eve döndüğünde bir oh çekerdi annem…93 yılıydı hiç unutmuyorum, körfez krizinin en kızıştığı zamanlardı…pkk o dönemde Şanlıurfa’da yaşayan her asker çocuğu için “babasının düşmani, kötü insanlar topluluğuydu”

Yıl 2015…

Evlatlarını “Vatan Sağolsun” diyerek toprağa gömen baba…geride kalan öksüz evlatlar…

Acı gittikçe derinleşiyor..

Devlet baba gittikçe katılaşıyor…

Hürriyet gazetesine yapılanlar…Bu ülkede hayret edecek hiçbirşey kalmadı..Herşey olağan herşey normal artık…

Tarih tekerrür bile edemiyor bulunduğu yere şaşıyor…PAYLAŞIMINA GELEN TEPKİ SONRASI TUBA ÜNSAL’IN YAZDIKLARI

Koyduğum Picasso resmindeki güvercinin yanındaki renklere, PKK renkleri diyen ey zavallı… Sen bu kalple suya baksan çamur yaratırsın… Zihniniz öyle karanlık öyle örümcek ağıyla kaplı ki… Siz kendi cehenneminizi sakladığınız siyah kalpte yaşıyorsunuz.

  :

  :

  :

  :

  "PKK renkleri diyen ey zavallı" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete