Sıradaki türkü AKP’li Yasin Aktay’dan gelsin

AKP’de, Yiğit Bulut’un “iki silahım var ölene kadar Erdoğan için savaşırım” çıkışıyla başlayan Erdoğan’a güzellemeleri tüm hızıyla devam ediyor.
Metin Külünk’ün “Alnımız göğsümüz açık, varsa yürek kurşun sıksınlar” diye devam ettirdiği Erdoğan yalakalığı furyasına şimdi de AKP Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay katıldı. Aktay, Peygamber Efendimiz’e (sas) olan saygısı için dilinden düşürmediği ‘salavat’ı da Erdoğan için türkü yaptı.

'SEROK RECEP TAYYİP ERDOĞAN...'

AKP Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Siirt’te kadınlara yönelik bir programda Erdoğan’a olan yaranma çabalarını tartışmaya yol açacak bir türkü ile dile getirdi. Erdoğan için düğünlerde okunacak bir kürtçe türkü yazan Aktay’ın, “Serok Recep Tayyip Erdoğan, Salli Ala Muhammed” ile biten türküsü tepki çekti.KADINLARA HALAY ÇEKTİRDİ

Anadolu müslümanları Peygamber efendimize saygısından ötürü adını çocuklar taşıyamaz diye doğrudan ‘Muhammed’ (sas) yerine Mehmet adını verirken AKP Genel Başkan Yardımcısı Aktay’ın “Serok Tayyip Erdoğan, Salli Alâ Muhammed” diyerek türkü söyleyip kadınlara halay çektirmesi tepkiyle karşılandı.

Aktay, Anadolu’da insanların Peygamber Efendimiz’e (sas) olan saygısını göstermek için dilinden düşürmediği ‘salavat’ı da Erdoğan için türkü yaptı.

Kaynak: Yeniyön

  :

  :

  :

  :

  "Sıradaki türkü AKP’li Yasin Aktay’dan gelsin" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete