Ünlü spiker boşanacağını açıkladı

Sunucu Özge Uzun, katıldığı bir televizyon programında boşanacağını açıkladı.
Rana Çetin'in Cine5'te sunduğu "Asıl Mesele" programına konuk olan ünlü sunucu Özge Uzun, programda boşanmak üzere olduğunu "Evlilik zaten çok zor, deli işi" diyerek ifade etti.

Özel gereksinimi olan oğlu Dağhan'ın doğumunun ardından zorlu bir annelik yaşayan Özge Uzun, oğlunun doğumuyla hissettiklerin anlattı:

"BU GEÇİCİ BİR DURUM DEĞİL"

"Yolda yürürken üzerinize kocaman bir duvarın düştüğünü düşünün. Duvarın altında kalıyorsunuz, ölmüyorsunuz, hafif kıpırdayabiliyorsunuz, nefes alıyorsunuz ama altından da çıkamıyorsunuz. Bu geçici bir durum da değil."

ÖZGE OLMAKTAN NEFRET ETTİĞİM ANLAR VAR

Rana Çetin'in sunuculuk ve annelik arasında nasıl denge kurduğu sorusuna Özge Uzun, "İşteyken normal işimi yapıyorum. Ama bazen bazı anlar geliyor bir anda kafana beyzbol sopası yemiş gibi oluyorsun ve ne yapıyorum ben, neredeyim, nasıl bir hayat bu diyorsun.

Özge olmaktan çok nefret ettiğim, Özge olmak istemediğim çok anlar var. Özge olmak çok zor çünkü. Başka bir insan olarak yaşamak istediğim zamanlar oluyor. Ne kadar dışarıdan pırıltılı bir hayat yaşıyormuşum gibi görünse de öyle değil. Bazıları çok şanslı, armut pişip ağzına düşebiliyor, top ayaklarına gelebiliyor ama ben hep topun peşinde koşmak zorunda oldum" diye yanıt verdi.

"EVLİLİK ZOR, DELİ İŞİ"

Sunucu Çetin'in "Dağhan'ın özel ilgi isteyen bir çocuk olması evliliğinizi nasıl etkiledi?" sorusuna cevap veren Özge Uzun "Ayrıldık, şu anda boşanmaya çalışıyoruz, ilk kez de burada söylüyorum. Bunu Dağhan'ın üzerine atarsam çok büyük haksızlık etmiş olurum. Çok iyi idare ettik gerçekten 10 yıl. Bu kadar sorun sıkıntıya rağmen. Sadece evladımızla ilgili değil. Evlilik zaten çok zor, iki farklı insanın bir araya gelmesi, başka bir deli işi" dedi.

  :

  :

  :

  :

  "Ünlü spiker boşanacağını açıkladı" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete