Yandaş Star uçuşa geçti! 'Obama Gülen Cemaati'nden para aldı'

Hükümete yakın Star gazetesi, ABD Başkanı Barack Obama'yı Cemaat'ten para almakla suçladı.
"Himmetle sümenaltı" manşetini atan gazete, Cemaat'in ABD yönetimindeki isimleri "bağışlarla satın aldığını" iddia etti.

Hükümete yakın Star gazetesi, ABD Başkanı Barack Obama'yı Cemaat'ten para almakla ve bu nedenle hakkındaki davaları "sümenaltı etmekle" suçladı.

"Himmetle sümenaltı" manşetini atan gazete, Cemaat'in ABD yönetimindeki isimleri "bağışlarla satın aldığını" iddia etti.

Yani Star gazetesi, trilyon dolarlık bütçelerle oynayan ABD yönetimini, Cemaat'in parayla satın aldığını iddia etti.

Cemaat'in ‘vergi kaçırmaktan kara paraya’ hakkındaki sayısız iddiaya rağmen ABD’de hakim karşısına çıkarılmamasının sırrının "Obama ve Clinton dahil 200 kongre üyesine yaptığı milyonluk bağışlar..." olduğunu söyleyen Star gazetesi şunları yazdı:

"Gülen, ne Türkiye’de işlediği suçlardan yargılanması için iade ediliyor ne de ABD’de hakim önüne çıkarılıyor. ABD Başkanı Barack Obama’dan müstakbel başkan adayı Hillary Clinton’a kadar 200 ABD kongre üyesinin Gülen’den bağış ve gezi promosyonu alması ve bu paraları halen iade etmemeleri, Gülen’e karşı sessizliğin de nedenini açıklıyor."

Reza Zarrab üzerinden Türkiye'ye "komplo" kurulduğunu da belirten gazete, "ABD yargısı, ülkeye getirilen Reza Zarrab’ı yıldırım hızıyla Türkiye’ye karşı yeni bir komplo aracı yapmaya çalışılırken, Gülen’le ilgili iddiaların araştırılmasındaki yavaşlık dikkat çekiyor" dedi.

Haberde şöyle devam edildi:

"ADAYLARA HİMMET!

Türkiye karşıtı Teksas Valisi Rick Perry, Başkan Obama, yeni başkan adayı Clinton, eski başkan G. Bush’un kardeşi başkan aday adayı Jeb Bush... Birbirleri ile kıyasıya yarışıyorlar ama hepsi bir noktada buluşuyor: FETÖ lideri Fethullah Gülen’den bağış almak... Gülen taraftarlarından Bayrock Natural Stone’un sahibi Burak Yeneroğlu, Obama’nın 2012’deki seçim kampanyasındaki ilk 100 bağışçısından biri. Obama, Kasım’da gidiyor. Yerine gelecek en güçlü başkan adaylarından biri Hillary Clinton. FETÖ, ona da 1 milyon dolarlık bağışta bulundu. Eğer aday adaylığından düşmeseydi, Perry ve Bush’a da yapılan bağışlarla ‘iş çoktan sağlama alınmış..."Kaynak: gercekgundem.com

  :

  :

  :

  :

  "Yandaş Star uçuşa geçti! 'Obama Gülen Cemaati'nden para aldı'" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete