Gökçek, 'Vatan sağolsun' demeyen şarkıcı Sıla'ya çattı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'yı selin vurmasına yönelik eleştirileri ise 'Avrupa'dan sel örnekleri' ile geçiştirdi.
Ankara, sağanak yağışlar nedeniyle bir kez daha sele teslim olurken; kentte alt yapı çöktü, metro ve alt geçitleri ise su bastı. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise Twitter üzerinde şarkıcı Sıla Gençoğlu'na sataştı.

Sıla Gençoğlu, dün Twitter üzerinde asker ölümleriyle ilgili, 'vatan sağolsun' söylemine tepki göstermiş ve "Bu cinayete suç ortaklığı etmek istemiyorum. Hiç kimselere 'Başın sağolsun, vatan sağolsun' demek istemiyorum. Utanıyorum," demişti.Sıla'ya sataşan Gökçek, "SILA BİZ DE BU ÜLKE DE SENİN GİBİ KADINLAR YAŞADIĞI İÇİN UTANIYORUZ..." dedi.

Öte yandan Ankara'daki selin ardından başta Ahmet Hakan olmak üzere, Gökçek'i ti'ye alanlara Büyükşehir Belediye Başkanı'nın yanıtı ise 'dünyadan örnekler' oldu. Gökçek, Google’dan ‘İngiltere sel 2015′, ‘İtalya sel 2015‘ aramaları yaparak çıkan görselleri takipçileriyle paylaşarak kendini savundu.Kaynak: Cumhuriyet

  :

  :

  :

  :

  "Gökçek, 'Vatan sağolsun' demeyen şarkıcı Sıla'ya çattı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete