13 yaşındaki Yağmur'dan haber alınamıyor

İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde annesi 41 yaşındaki Alev Özaskan ile yaşayan ve anne annesine gideceğini söyleyen 13 yaşındaki Yağmur Kırtay, kayıplara karıştı.
Kızının cep telefonu ve kimliğinin yanında olmadığını belirten anne Özaskan, "Sosyal medyadaki hesaplarını kontrol ettim ancak şüpheli bir durum göremedim. Sabaha kadar aramadığımız yer ve arkadaşı kalmadı. Kızımın bulunması için yardım istiyorum" diye konuştu.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINI İNCELEDİ

Karabağlar İlçesi Yeşilyurt Semti'nde oturan Alev Özaskan'ın Hasan Tahsin Ortaokulu 8'inci sınıf öğrencisi kızı Yağmur Kırtay, dün saat 12.00 sıralarında, arka sokakta oturan anneannesine gideceğini söyledikten sonra evden çıktı. Anneannesinin evine gitmediği anlaşılan genç kızın bulunması için ailesi seferber oldu. Güvenlik güçlerine durumun bildirilmesi ardından anne ve yakınları, Kırtay'ın sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarını inceledikten sonra, tek tek arkadaşlarını aradı. Ancak, saatler geçmesine rağmen genç kıza bir türlü ulaşamadı. Sosyal paylaşım sitelerinde kızına ulaşamadıkları yönünde paylaşımlarda bulunup yardım isteyen anne Özaskan, şöyle dedi:

"Böyle bir şeyi yapacak biri değildi. Üzerinde kısa gri şort ve askılı beyaz tişört vardı. Arka sokakta oturan anneannesinin evine gidecekti, yanında, cep telefonu, kimlik veya para yoktu. Kızımın bulunması için yardım istiyorum. Kızımı görenler polisi ya da beni 0534 919 49 29 numaralı telefonumdan arayabilir."

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "13 yaşındaki Yağmur'dan haber alınamıyor" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete