Ve o İrlandalı turist konuştu: Biraz erkek olsalar...

Aksaray’da esnafı döven İrlandalı turist bir anda Türkiye’nin gündemine otururken, dünya basını da boksörün peşine düştü.
İstanbul Aksaray'da girdiği bir dükkanda işletme sahibiyle tartıştıktan sonra esnafın saldırısına uğrayan İrlandalı turis, daha sonra neredeyse bütün esnafı tek başına dövmüştü. Profesyonel boksör olan İrlandalı turist, kısa sürede Sosyal medyanın en çok konuşulan kişisi haline geldi.

Türkiye ve dünya basınının peşinde olduğu İrlandalı turist Show TV'ye konuştu.  Adının Muhammed Fadel olduğu öğrenilen turist o anları "Sarhoş değildim, kafam yerindeydi, sopalarla üstüme saldırıdılar. Nedir yani bu siz dükkan sahibi misiniz kasap mı? Onlardan korkmadım. Ellerine ne geçtiyse saldırdılar. Biraz erkek olsalar, ellerini kullansalar daha adaletli olurdu.Boksör değilim sadece antrenman yapıyorum. Gerekmedikçe boks maçı yapmıyorum" sözleriyle anlattı. 

YUMRUK YİYEN ESNAF DİŞLERİNİN YAPTIRILMASINI İSTEDİ!

Öte yandan yumruk yiyen esnafla da konuşmak isteyen Show TV'ye dişleri kırılan esnaf, röportaj vermek için dişlerinin yaptırılmasını istedi. Esnaf bu isteklerini diğer arkadaşları aracılığıyla iletti.
   • volkan demir
    WE ARE SORRY volkan demir - 27 Ağustos 2015 İRİSH MAN WE ARE SORRY COZ THATS PEOPLE WASNT TURKİSH PEOPLE U HAVE TO KNOW İT FİRSTLY HEALTY FOR YOUR HANDS

:

:

:

:

"Ve o İrlandalı turist konuştu: Biraz erkek olsalar..." hakkında Tweetler

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

KARŞI VİDEO
https://twitter.com/KarsiGazete