İstiklal'de alevli gece!

Beyoğlu, İstiklal Caddesi üzerinde bulunan 11 katlı Galatasaray Store mağazasında gece yangın çıktı. Mağazada büyük çapta maddi hasar meydana geldi.
İstiklal Caddesi 65 numarada bulunan ve yaklaşık 2 ay önce düzenlenen törenle açılışı yapılan 11 katlı Galatasaray Store mağazasında sabaha karşı saat 05.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Binanın 3. katından yükselen dumanları fark eden vatandaşlar, durumu polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine ulaşan itfaiye, mağazanın kepenklerini kırarak içeri girdi. Bir grup itfaiyeci yangının kaynağına ulaşmaya çalışırken, diğer bir ekipte oluşan yoğun dumanı tahliye etmeye çalıştı. Yangın, itfaiye ekiplerinin yaklaşık 30 dakikalık çalışması sonucu söndürüldü.İstanbul’un en kalabalık yerlerinden biri olan İstiklal Caddesi’nde çıkan bu yangın, vatandaşlar arasında heyecana yol açtı. Polis de çevrede güvenlik önlemi alarak vatandaşları fazla yaklaşmamaları konusunda uyardı.BÜYÜK ÇAPTA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ

GS Store mağazasında çıkan yangın nedeniyle binanın bazı katlarında maddi hasar meydana gelirken, olayda ölen ya da yaralanan olmadı.Yangının çıkış sebebinin belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "İstiklal'de alevli gece!" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete