Jandarmayla çatışıp mahkumu kaçırdılar

Kocaeli F Tipi Cezaevi'nden İzmit Seka Devlet Hastanesi'ne tedavi için getirilen Arif Ötleş birinci kattaki polikliniğin penceresinden aşağı atladı.
Arif Ötleş kendisini bekleyen kişilerle birlikte kaçmaya çalışırken, jandarma ekipleri ile mahkumu kaçıran kişiler arasında çatışma çıktı. Bir jandarma yaralanırken, mahkumu kaçıran kişilerden 3'Ü yakalandı. 2 otomobil ise terk edilmiş olarak bulundu.

Kocaeli F Tipi Cezaevi'nde organize suçlardan çarptırıldığı ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezasını çeken Arif Ötleş, bir rahatsızlığı nedeniyle bugün öğle saatlerinde jandarma eşliğinde İzmit Seka Devlet Hastanesi'ne getirildi. Arif Ötleş birinci kattaki üroloji polikliniğine girerken, pencereden atladı.

Arif Ötleş aşağıda kendisini bekleyenlere doğru yönelirken, jandarma uyarıda bulundu. Bu sırada Arif Ötleş'i kaçıran kişiler jandarmaya ateş açınca çatışma çıktı. Çatışmada adı açıklanmayan bir jandarma yaralandı. Ötleş'i kaçıran 2 otomobil ile bir motosiklet İzmit'e doğru yöneldi.

KAÇIRANLARDAN 3 KİŞİ YAKALANDI

Yaralanan jandarma hastanede tedavi altına alınırken, polis ve jandarma ekiplerinin çalışmaları sonucu, Arif Ötleş'i kaçıranlardan 3 kişi, otomobil ve motosikleti terk edip yürüyerek uzaklaşırken yakalandı, Arif Ötleş ise ortadan kayboldu.

Arif Ötleş'in, 3 yıl önce de Ankara'da cezaevinden tedavi için getirildiği hastanede kaçma girişiminde bulunduğu belirtildi.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Jandarmayla çatışıp mahkumu kaçırdılar" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete