Kalabalık ellerine geçen ne varsa attı

Tamirhanedeki kişileri kurtarmaya gelen polislere taşlı sopalı saldırı
Ataşehir Yenisahra Mahallesi Koç Caddesi'nde olay öğle saatlerinde meydana geldi. 
Edinilen bilgiye göre, taksiye binen 2 yolcu kısa bir mesafeye gitmek istedi.


Taksi sürücüsü kısa mesafeye gitmemek için yolcuları taksiye almadı. Bunun üzerine taksiciyle yolcular arasında kavga çıktı. Taksicileri tanıyan mahalle sakinleri de kavgaya karıştı. 2 yolcu kaçarak sokaktaki bir tamirhaneye sığındı.

ZIRHLI ARAÇ GETİRİLDİ

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Ekipler yetersiz kalınca kavganın olduğu yere 1 zıhlı araç da getirildi.

Tamirhaneye sığınan 2 kişi, zıhlı araca bindirilirken ortalık yeniden karıştı. Mahalleliler önce yolculara daha sonra yolcuları götürmeye çalışan polislere saldırdı.

POLİSLER ARADA KALDI

Taşlar ve sopalar ile yapılan saldırıda zıhlı araç caddeden çıktı, ancak polisler yaklaşık 50 kişi olan grubun arasında kaldı.

Tamirhane önündeki polisler, grubu gaz sıkarak dağıtmaya çalıştı. Bunun üzerine yaşanan gerginlik daha çok arttı. Kalabalık ellerine geçen her şeyi polislere fırlattılar.

Zıhlı aracın tekrar caddeye dönmesiyle kalabalık dağıldı. Olaylar sonrası gözaltına alınan olmadı. Öte yandan kavga anında yolcuların sığındığı iş yerine ait kamyonetin camları da kırıldı.


Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Kalabalık ellerine geçen ne varsa attı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete