Otomobilin altında sürüklenen cesedin sırrı çözüldü

Bayrampaşa'da bir otomobilin altında saatlerce sürüklenen cesedin sırrı çözüldü.
Bayrampaşa'da seyir halindeyken durdurulan bir aracın altında sıkışmış halde bulunan yaşlı adama başka bir otomobilin çarptığı ortaya çıktı. Yaşlı adama çarpan kadın sürücüyü ise kırık dikiz aynası yakalattı.

UYARILARI FARK ETMEMİŞTİ 

Edinilen bilgilere göre, Bayrampaşa'dan Aksaray istikametine ilerleyen araç sürücüleri, 34 SJ 559 plakalı aracın altında sürüklenen eli fark edince sürücüyü uyarıp durdurmak istemişti. Uyarıları fark edemeyen araç sürücüsü Sezer D., yaklaşık 5 kilometre aracının altında bir ceset sürükleyerek yoluna devam etmişti.

Diğer sürücüler tarafından durdurulan sürücü aracının altındaki yaşlı adam cesedini görünce şok yaşamıştı. Aracında çarpma izi olmayan sürücü gözaltına alınırken, polisin soruşturması sonucu olayın sırrı çözüldü.

BAŞKA BİR ARAÇ ÇARPTI

Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları inceleme sonucu yaşlı adama bir aracın çarptığını ardından da diğer aracın altında kalıp sürüklendiğini belirledi. Sürücüyü ise kazanın ardından kırılıp düşen dikiz aynası ele verdi. Polis, ayna kapağı içerisinde bulunan barkoddan aracın marka ve modelini belirledi.


DİKİZ AYNASI ELE VERDİ

Polis daha sonra güzergah üzerinde bulunan MOBESE ve EDS kameraları incelendiğinde sol dikiz aynası olmayan ve belirlenen marka ve modele uygun bir araç tespit etti. Polis, yaşlı adama çarpan kişinin bir kadın sürücü olduğunu belirledi. Yaşlı adama çarpan ve sürüklenmesine neden olan B.Ö. (31) isimli kadın yakalanarak gözaltına alındı.

  :

  :

  :

  :

  "Otomobilin altında sürüklenen cesedin sırrı çözüldü" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ