Tatil beldesinde güvenlik tedbirleri en üst seviyeye çıkarıldı

Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasının ardından tatilcilerinin akınına uğrayan Bodrum'da güvenlik tedbirleri de en üst seviyeye çıkarıldı.
Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasının ardından tatilcilerinin akınına uğrayan Bodrum'da güvenlik tedbirleri de en üst seviyeye çıkarıldı.

Farklı noktalarda köpeklerin de kullanıldığı denetimlerini sürdüren güvenlik güçleri, kolonya ve çikolata ikram ettiği sürücüleri de trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Bodrum'da jandarma ve polis tarafından alınan güvenlik tedbirleri, ilçede yaşanan yoğunluk yüzünden en üst seviyeye çıkarıldı. Güvenlik güçleri, köpeklerin de yer aldığı arama ve kontrollerde, kolonya ve çikolata ikram edip bayramlarını kutladı. Sürücüler, trafik kurallarına uymaları konusunda uyarıldı. Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon, güvenlik güçlerini bayram mesaisinde görevleri başında ziyaret etti. Kaymakam Gödekmerdan, "Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için bu denetimlerimiz devam edecek. Bodrumumuz güvenli ve huzurlu bir yerdir. Tedbirlerimiz eksiksiz bir şekilde alınmıştır. Bundan dolayı görevli arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, vatandaşlarımızın ve onların bayramlarını kutluyorum. Belediye personeli de hizmetine devam ediyor" dedi. 

Başkan Kocadon ise vatandaşların bayramı huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirmesi için çalıştıklarını, Bodrum'un huzurlu bir yer olduğunu vurguladı. Kocadon, vatandaşların farklı seçeneklerle Bodrum'da tatillerini geçirme imkanı bulduklarını belirtti. 

Uygulamadan sürücüler ve araçlarda yolcu olarak bulunanlarda memnun kaldıklarını belirterek, güvenlik güçlerine teşekkür ederek bayramlarını kutladı.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Tatil beldesinde güvenlik tedbirleri en üst seviyeye çıkarıldı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete