Uçan şef New York'ta otel odasında intihar etti

Türk Hava Yolları’nın ortak olduğu Turkish Do&Co şirketine bağlı olarak çalışan 28 yaşındaki Uçan Aşçı Cumhur Özmen, New York’ta kaldığı otel odasında intihar etti.
Olay, Türkiye saati ile 16.00’da meydana geldi. THY ekiplerinin dinlenmek amacıyla kaldıkları New York’taki Long Island Marriat Oteli’nde alınma saati gelmesine rağmen aşağıya inmeyen Cumhur Özmen’nİn odasına kabin ekin amiri ve sorumlu kaptan pilotgitti. Kapıyı çalan ekip cevap alamayınca resepsiyona haber verdi. Kapıyı açan görevliler, Cumhur Özmen’in banyoda asılı cesediyle karşılaştı. Otel yetkilileri hemen polise haber verdi.

CİDDİ MİKTARDA BORCU VE ÖDEME GÜÇLÜĞÜ...

Cumhur Özmen’in, dün gece saatlerinde kız arkadaşıyla birlikte çektiridiği fotoğrafıFacebook adresi üzerinden paylaşması dikkat çekti. Genç şefin ciddi miktarda borcu olduğu ve ödeme güçlüğü çektiği belirtildi. Cumhur Özmen’in bir dönem çeşitli havayollarında yükleme uzmanlığı ve uçuş hareket uzmanlığı yaptığı öğrenildi.

İki yıl önce Turkish Do&Co’ya giren Cumhur Özmen, Uçan Şef olarak görev yapıyordu.THY’nin kıtalararası uçuşlarında kabinde bir şef bulunuyor. Uçan Şefler, ikramın düzenlenmesi ve sunulmasına yardımcı oluyor.

Kaynak: Hürriyet

  :

  :

  :

  :

  "Uçan şef New York'ta otel odasında intihar etti" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete