​100 TL'yi veren yeni iPhone alacak!

Apple telefonları iPhone 6S ve iPhone 6S'i ve beraberinde tabletleri iPad Pro, iPad Mini 4 ve Apple TV'yi tanıttı.
iPhone'lar için yeni bir yükseltme programına başlayan Apple, her yıl 32 dolar (yaklaşık 100 TL) veren kullanıcıların iPhone'ununu her yıl yenileyecek!

Apple, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ı tanıttıktan hemen sonra, her yıl yeni bir iPhone almanızı sağlayacak yeni üyelik programını duyurdu. "iPhone Upgrade Program", öncelikle ABD'deki Apple mağazalarında devreye girecek.

Amerika Birleşik Devletleri'nde iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için sunulacak olan üyelik, ayda 32 dolardan (yaklaşık 100 TL) başlayan bir ücret ödeyerek her sene, yeni, kilitsiz bir iPhone'a sahip olmanızı sağlayacak. Buna ek olarak Apple'ın AppleCare+ kaza koruması da üyelere sunulacak.

Program için fiyatlar, şöyle belirlenmiş:

12 taksit ödeyen üyeler, yeni bir iPhone alıp, iPhone Upgrade Program'a baştan başlayabilecekler. Böylece taşıyıcıyla yapılan kontratın bitmesini beklemenize de gerek kalmayacak.

12 Eylül'de sunulmaya başlanacak olan programdan faydalanabilmek için ABD'deki bir Apple perakende mağazasını ziyaret etmeniz ve kredi kartınızla kaydolmanız gerekiyor. İlk cihazınızı aldıktan sonra onu AT&T, Sprint, T-Mobile veya Verizon yoluyla etkinleştirmeniz gerekli.

  :

  :

  :

  :

  "​100 TL'yi veren yeni iPhone alacak!" hakkında Tweetler

  DİĞER BİLİM & TEKNOLOJİ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete