Çıplaklık yarışı başladı

Danimarka’da televizyon kanalları arasında katılımcıların çıplak olduğu programlar arasında yarış başladı.
Resmi televizyon kanalı DR3’te başlayan “Klaedt Af” (soyun) adlı programın ardından şimdi de TV3 kanalında pazartesi günü başlayacak “Adem ve Havva” adlı tanışma programında birbiriyle tanışmak isteyen kişiler çırılçıplak olacaklar.

Sanatçı Julie Zangenberg’in sunacağı ve Yunanistan’ın bir adasında çekilen programın ilk bölümünde Carina adındaki kadın katılımcı, Dianalund şehrinden Christian ve Kgs Lynby şehrinden Carsten adındaki iki erkek aday ile tanışacak.

HİÇ BİR SANSÜR YOK!

TV3 kanalının basın sözcüsü Sören Hedman, benzeri programın ABD ve Hollanda’da yayınlandığına dikkat çekerek “Bizim programımızın ABD ve Hollanda’da yayınlanan eş programdan farkı, katılımcıların çıplaklığı üzerinde hiçbir sansür uygulanmayacak olması.

Diğer ülkelerde birbiriyle tanışacak olan katılımcıların üzerinde giysi var bizimkinde ise katılımcılar çırılçıplak olacak. Biz katılımcıların cinsel organlarına konsantre olmayıp, programın kedisine olacağız. Katılımcılar, uzun, kısa, şişman zayıf her çeşit insan olacak ve cinsel organları sansürlenmeyecek” dedi.

İlk programa katılmak için müracaatta bulunan Christian ve Carstan adındaki biri marangoz diğeri sigortacı iki erkek katılımcı, yalnızlıktan kurtulmak için bir eş aradıklarını onun için programa katılma kararı aldıklarını söylediler.

Programın izleyicilerden nasıl bir tepki alacağı merakla bekleniyor.

Klaedt Af (soyun) adlı programda evlerindeki tuvalet kağıdı dışında tüm giysi ve eşyalar boşaltılan katılımcılar, günde bir kez çıplak vaziyette evlerine 500-800 metre mesafedeki Konteynere gidiyor ve oradaki eşyalarından sadece bir tanesini alabiliyorlar, markete çıplak gidip yiyecek alışverişi yapabiliyorlar.
​(Ünsal TURAN-KOPENHAG/DHA)  

  :

  :

  :

  :

  "Çıplaklık yarışı başladı" hakkında Tweetler

  DİĞER DÜNYA HABERLERİ