Erdoğan, cenaze namazında neden selam vermedi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK'lı teröristlerin Iğdır'daki hain saldırısında şehit olan polislerden Ali Koç ve Fehmi Şahin'in cenaze törenine katıldı.
Terör örgütü PKK’nın Iğdır’daki kalleş saldırısında şehit düşen polis memurları Ali Koç ve Fehmi Şahin’in cenaze namazları Ankara Kocatepe Camii’nde kılındı. Devletin zirvesinin de katıldığı cenaze namazında Cumhurbaşkanı Erdoğan selam vermeyince hemen yanında bulunan Başbakan Davutoğlu da şaşırdı.SELAM VERMEYİ UNUTTU

Iğdır’da şehit olan polislerden Ali Koç ve Fehmi Şahin’in cenaze namazları, Ankara Kocatepe Camii’nde kılındı. Şehit Fehmi Şahin’in yakın korumalığını yaptığı 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de katıldığı cenaze namazında ilginç bir olay yaşandı. Abdullah Gül ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun arasında namaza duran Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, namazın bitiminde selam vermeyi unuttu. Sağa selam verirken Erdoğan’ın hareketsiz durması dikkatini çeken Başbakan Davutoğlu, sola selam verdikten sonra şaşırmış bir halde bir süre daha Erdoğan’a bakmaya devam etti.

Kaynak:Sözcü
  • İsa İsa
    Ne düşünüyordu. İsa İsa - 10 Eylül 2015 Şehitlerimize Allahtan Rahmet Dilerim.Kederli ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim.Sayıın Cumhuşbaknaı ne düşünüyordu ki selamı unuttu.Sizce.
  • Şükrü Timur
    Güler misin, Ağlar mısın!? Şükrü Timur - 10 Eylül 2015 Bu adam hasta! Kan şekerine bakın! Epileptik durumunu iyi incelesinler! Bir de sinir sistemindeki yumağı çözsünler! Yoksa Türkiye kronik hasta olacak!! İlgililere duyurulur!!

:

:

:

:

"Erdoğan, cenaze namazında neden selam vermedi?" hakkında Tweetler

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

KARŞI VİDEO
https://twitter.com/KarsiGazete