Fuat Avni yine bildi! Vatandaş diken üstünde

Türkiye'nin bazı bölgelerinde saatler gece yarısını gösterdikten sonra Türkiye'nin bazı bölgelerinde elektrik kesintisi yaşandığı bildirildi.
Elektrik kesintisi, Türkiye geneli yeniden bir elektrik kesintisi yaşıyor. 12 Nisan Pazar gününe yapılan uyarı sonrasında gündeme gelen elektrik kesinitinde Elektrikler ne zaman gelicek? Nerelerde elektrik kesnitisi yaşanıyor? Elektrikler ne zaman kesilecek? Gibi soruları haberimizin devamında sizler için cevaplıyoruz.

Türkiye genelinde bazı bölgelerde saatler gece yarısını gösterdiği anda elektrik kesintisi yaşandığı bildirildi.

KESİNTİNİN DEVAM ETTİĞİ İDDİA EDİLİYOR

Türkiye genelinde bazı bölgelerde saatler gece yarısını gösterdiği anda elektrik kesintisi yaşandığı bildirildi. Bazı şehirlerde yaklaşık 20 dakikalık kesintinin ardından elektrikler tekrar geldi. Çoğu şehirde kesintinin devam ettiği iddia ediliyor.

Çanakkale'de şehir merkezinin büyük bölümünde elektrik kesintisi yaşandı. Yaklaşık 20 dakika sonra şehrin bir bölümüne elektrikler verilirken, geri kalanına da verilmesi için çalışma başlatıldı. Kentte saat 00.00 itibari ile aniden elektrikler gitti. Şehir merkezinin yüzde 90'ında elektrik kesilmesi sonucu kent karanlığa büründü.

20 DAKİKA SONRA ELEKTRİKLER VERİLDİ

Elektriklerin kesilmesi sebebiyle polis ekipleri belli noktalarda görev alırken, bazı işyerlerinin alarmları çalmaya başladı. Dışarıda olan vatandaşlar, karanlıkta yolda yürürken cep telefonlarının ışığını ve fener kullandı.

Kesinti sebebi olarak ana trafodaki sorun gösterildi. Yaklaşık 20 dakika sonra kentin büyük bölümüne bir süre sonra elektrikler verildi. Kesinti yaşandığı öne sürülen diğer bazı iller şöyle: İzmir, Kayseri, Bursa, İstanbul, Aydın, Mersin, Rize, Denizli, Şanlıurfa, Gümüşhane, Giresun, Trabzon, Uşak, Ankara, Erzurum, Batman, Kocaeli.

FUAT AVNİ YİNE BİLDİ

Elektrik kesintileriyle ilgili Fuatavni,yapılan elektrik kesintisiyle seçim akşamının provası yapıldığını ve önümüzdeki süreçte elektrik kesintisini iki kez daha gerçekleştirecekler. Seçim akşamı da dördüncü kesinti olacak demişti. Şuan yaşanan Türkiye genelinde elektrik kesintisi akıllara Fuat Avni'ni iddialarına getirdi.

Kaynak: CNNTürk

  :

  :

  :

  :

  "Fuat Avni yine bildi! Vatandaş diken üstünde" hakkında Tweetler

  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete