Hızlı ve Öfkeli 7'den tarihi rekor

Hızlı ve Öfkeli 7, Türkiye’de tüm zamanların en iyi açılış yapan yabancı filmi oldu.
Büyük bir hayran kitlesine sahip serinin yeni filmi, ilk üç günde tam 783 bin 692 kişi tarafından izlenerek, 9.026.965 TL’lik bir hasılata ulaştı.

REKORA İMZA ATTI

Ölümüyle tüm dünyadaki hayranlarını büyük bir hüzne boğan Paul Walker’ı son kez izlediğimiz Hızlı ve Öfkeli 7, sadece iki günde (Cuma-Cumartesi), ülkemizde hem hasılata hem de kişi sayısına göre tüm zamanların en iyi hafta sonu yabancı film açılışını gerçekleştirerek tarihi bir rekora imza attı.

Türkiye’de film ilk üç günde ise (Cuma, Cumartesi, Pazar) 783 bin 692 seyirci rakamına ulaşarak 9.026.965 TL hasılat elde etti. 

Serinin hayranlarını ve aksiyon severleri sinemaya dolduran film, ülkemizde tüm zamanların hasılata göre en iyi açılış yapan ilk 5 filmi arasında yer alırken, kişi sayısına göre ise en iyi açılış yapan ilk 10 film arasında yer alıyor. 

YENİDEN BİR ARAYA GELDİ

Hız üzerine kurulmuş, fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geldi.

Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black’in de yeniden rol aldığı başarılı serinin bu bölümünde aksiyon yıldızı Jason Statham da yer alıyor.

 

  :

  :

  :

  :

  "Hızlı ve Öfkeli 7'den tarihi rekor" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ