Şevval Sam dinleyicilerine yalvardı!..

Büyükçekmece’de sahne alan ünlü sanatçı Şevval Sam, seslendirdiği şarkılarla sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.
Sam, sahnede şarkı arası yaptığı konuşmada ise bir sağduyu çağrısı yaparak, "Türkiye zor günler geçiriyor. Kendi adıma yalvarıyorum provokasyonlara gelmeyin" dedi. 

16’ncı Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Büyükçekmece Kültür Park’ta devam eden etkinlikler kapsamında 64 ülkeden gelen bazı dans grupları kendi kültürlerine ait dansları sergiledi. Brezilya’dan, Almanya’ya kadar birçok ülkenin dansı sanatseverlerden yoğun alkış ve beğeni topladı. Gecede, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün festivale destek veren sponsorlara teşekkür plaketi de verdi.

Gecede sahne alan ünlü sanatçı Şevval Sam’a da teşekkür plaketi veren Başkan Akgün yaptığı konuşmada sanatçıların festival boyunca yaptığı çalışmalardan bahsederek, “Bilmediğimiz görmediğimiz şeyleri yaşıyoruz. İşte sevgi, dostluk, kültür ve barış hepsi Büyükçekmece Mimar Sinan Köprüsü üzerinde buluştu. Sımsıkı birbirlerine sarıldılar Pazar 02.00’a kadar bu dostluğu dünya barışına hizmet bu kültür faaliyetini hep birlikte başladığımız gibi inşallah bitireceğiz ve dostlarımızı buradan geldikleri ülkelere uğurlayacağız” dedi.

“YALVARIYORUM PROVOKASYONLARA GELMEYİN”

Gecede sahne alan ünlü sanatçı Şevval Sam'da sevenleriyle hep bir ağızdan şarkılar seslendirirken performansıyla adeta göz doldurdu. Sam sahnede şarkı arası yaptığı konuşmasında ise Türkiye’nin zor günler geçirdiğini ifade ederek, “Etiketler hiç önemli değil. Kimin isminin ne olduğu nereye ait olduğu hiç önemli değil gerçekten iyi insan kötü insan olarak ayırmak durumundayız. Ne olur ben kendi adıma yalvarıyorum provokasyonlara gelmeyelim, barış kalbimizden eksik olmasın. Sayın başkanımızı tebrik ediyorum çünkü bu gece bütün cümlelerini sevgi ve barışa dair kurdu ona çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: İHA

  :

  :

  :

  :

  "Şevval Sam dinleyicilerine yalvardı!.." hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete