Usta yandaşlar havuzcu Sabah'ta

Türkiye gazetesindeki köşesine veda eden Melih Altınok ve Yeni Şafak'tan ayrılan Hilal Kaplan havuzun Sabah'ında birleşti.
Gazete, iki yeni ismin kadroya katılmasını bugünkü birinci sayfadan 'Sabah kadrosuna iki genç yazar daha katıldı' diye duyurdu.

Altınok ve Kaplan, Sabah'ın kadrosuna katılmaları ve çözüm süreciyle ilgili aynı gazeteden İsa Tatlıcan'a verdiği röportajda şunları açıkladı:

Hilal Kaplan: Sabah'ın en önemli özelliği ise, paralel vesayetle mücadele, yeni anayasa ve çözüm süreci gibi temel başlıklarda ana akım kalmaya devam ederek, demokrasi ve barışı savunuyor olmasıdır.

Bu minvalde yeni ve daha geniş bir okur kitlesine hitap etme imkânı beni heyecanlandırıyor doğrusu. Umarım Sabah okuru da, benim gibi ortadaki kuyuya düşme pahasına yandan geçemeyen bir yazarı benimser. Bu vesileyle hoş bulduk

Melih Altınok: İlk günkü hevesimle yaptığım gazeteciliği bundan sonra Sabah gibi saygın ve etkili bir mecrada sürdürecek olmak beni elbette çok heyecanlandırıyor. Sabah zaten zirvedeydi, önümüzdeki dönemde daha da yükseleceğini düşünüyorum.

  :

  :

  :

  :

  "Usta yandaşlar havuzcu Sabah'ta" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ