Yattara verdiği isimle herkesi şaşırttı!

Survivor 2016'da final tarihi yaklaştıkça eleme heyecanı da artıyor.
Survivor 2016’da adadan ayrılması için Atakan ve Yunus isimleri verildi.

Survivor yarışmasında eleme için yazılan iki isim ‘Adadan kim elenecek?’ sorusu dün akşam yanıt buldu. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler elemeye çıkacak ismi belirledi. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Yattara, ikinci eleme için Yunus’un adını söyledi. Yunus ve Atakan Ünlüler takımından elemeye kalan isimler oldu.

Gönüllüler takımının birleşme partisini görerek amaçlarına ulaştığını vurgulayan Semih Öztürk, artık gönüllülerin elenecekleri günü bekliyor. Zafer ile yaşadığı tartışmanın ardından ünlüler takımına geçen Semih, “Bunlar zaten kaybetmeyi çoktan kabullenmiş tipler. Ayrıca amaçlarına teker teker ulaştılar. Bu konudan dolayı onları tebrik etmeli miyiz, bilmiyorum. Survivor’a dair tek amaçları birleşme partisiydi. Birleşmeyi de gördüler” ifadelerini kullandı.

İddialı açıklamalar yapan Semih Öztürk, “Şimdi dünyaları yıkılmış bir şekilde ortada geziniyorlar. Çünkü bitti, hayata dair amaç bitti. Ne yapacaklar şimdi? Öyle bekleyecekler işte elenecekleri günü” şeklinde konuştu.

ŞAŞIRTICI GELİŞMELER

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor’da konsey gecesinde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Atakan’la Nagihan arasında oyun sırasında da büyük gerginlik yaşandı. Nagihan, Yunus ve Semih ünlüler takımında Atakan ve Ezgi’ye karşı artık ayrı bir grup oldu.

Bu durum ada konseyindeki elemeye de yansıdı. Semih, Nagihan ve Yunus eleme adayı olarak Atakan’ın ismini yazarken, Atakan ve Ezgi ise Nagihan’ı yazdı. Böylece ilk eleme adayı Atakan oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Yattara, ikinci eleme için Yunus’un adını söyledi. Yunus ve Atakan Ünlüler takımından eleme için çıkan isimler oldu.

SURVİVOR’DA YAŞANANLAR

Atakan ve Nagihan kavgası son bölüme damga vururken, bu tartışma ada konseyinde çıkacak isme yansıyacak gibi gözüküyor. Ünlüler takımında Semih ve Nagihan yazacağı ismi birbirlerine söylemeseler de aynı isimde birleşmiş gibi bir tutum sergilediler. Atakan kendi isminin çıkmasından tedirgin olmadığını belirterek ünlüler takımının diğer üyelerinden korkmadığını açıkladı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımını bu hafta stresli bir ada konseyi bekliyor.

Bireysel dokunulmazlık oyunu oynanmadan önce takımın içinden bir kişinin ismi yazılacak. Survivor ada konseyinde Nagihan, Atakan ve Ezgi ciddi bir tartışma yaşadı. Ezgi, Nagihan’ın Atakan ile ilgili konuşurken sürekli adının geçmesinden rahatsız olduğunu söyledi ve tartışma başladı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı isim söyleme öncesinde gergin anlar yaşadı. Atakan oyun alanında sözlerinin yanlış anlaşıldığını dile getirirken, Nagihan moralinin çok bozuk olduğunu ve Atakan’ın moralini bozacak sözler söylediğini dile getirdi.

Oylama sonucunda; 3 Atakan, 2 Nagihan 1 Ezgi oylandı. Atakan şuan elenecek isim olarak eleme potasında ilk aday oldu. Bireysel dokunulmazlık oyunu sonucunda eleme potası netleşecek. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim eğer eleme potasındaysa eleme adayı olmaktan çıkıyor ve bir isim söyleme hakkını elde ediyor. Şimdi gözler akşam oynanacak bireysel dokunulmazlık oyununda.

Kaynak: sozcu.com.tr

  :

  :

  :

  :

  "Yattara verdiği isimle herkesi şaşırttı!" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete