​Survivor'da elemeye kalan isimler belli oldu!

Survivor'da heyecan her geçen gün artıyor. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle izlenen Survivor‘da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden takım yine ünlüler oldu.
Heyecanın dorukta olduğu Survivor‘da bu hafta dokunulmazlık Oyununu kaybeden takım yine ünlüler oldu. Geçen haftaki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımından elemeye kalan iki Yarışmacı Atakan ve Yunus Günçe olmuştu. Bu Pazar yayınlanan dokunulmazlık oyununu yine gönüllüler takımı kazandı ve bu hafta ünlüler takımından bir kişinin gideceği kesinleşti.
 
Dokunulmazlık heyecanı, eleme adayının kim olacağı, kimin kimi yazacağı büyük merak konusuydu. Ünlüler takımının ada konseyinde 3. eleme adayı olarak Ezgi’nin adı çıktı. Yunus, Nagihan, Semih ve Yattara Ezgi’nin adını yazarken, Atakan ve Ezgi ise Nagihan’ın ismini yazdı. Pazartesi akşamı yayınlanacak bölümde konsey sırasında bu üç isim arasında sms oylaması yapılacak. Salı akşamı ise Yunus, Ezgi ve Atakan arasındaki sms sonuçları açıklanacak ve en az oyu alan isim adaya veda edecek.

  :

  :

  :

  :

  "​Survivor'da elemeye kalan isimler belli oldu!" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete