CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu Deniz Baykal karşıladı

Antalya'ya giden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu eski Genel Başkan Deniz Baykal karşıladı. Baykal, VIP salonuna geçerek CHP Lideri ile birlikte kapıdan çıktı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , bir dizi toplantıya katılmak üzere Antalya’ya geldi. Sabah saatlerinde havayoluyla Antalya’ya gelen CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nu Antalya Havalimanı’nda CHP Antalya milletvekili adayları, mevcut milletvekilleri ve partilibelediye başkanları ve il yöneticileri karşıladı.

İLERLEYEN SAATLERDE ESNAF ZİYARET EDECEK

Kılıçdaroğlu için CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal da dakikalar öncesinden havalimanına geldi. Baykal, Kılıçdaroğlu’nun uçağının inmesini beklerken dışarıda partililerle sohbet etti, sonrasında VIP salonuna geçerek CHP lideri ile birlikte kapıdan çıktı.

Kemal Kılıçdaroğlu , Antalya’da ilk olarak Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nde (AKTOB) turizmcilerle bir araya geldi.

CHP Lideri’nin turizmcilerle buluşması basına kapalı devam ederken Kılıçdaroğlu, günün ilerleyen saatlerinde önce tarihi Kale Kapısı’nda esnaf ziyareti yapacak ve sonrasında sanayicilerle buluşacak. Kılıçdaroğlu’nun saat 16.00’da Antalya’dan ayrılması bekleniyor.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu Deniz Baykal karşıladı" hakkında Tweetler

  DİĞER POLİTİKA HABERLERİ