CHP'li Özgür Özel rest çekti! Beni de yargılayın...

Manisa'nın Sarıgöl İlçesini ziyaret eden CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, 'CHP ile HDP işbirliği yapıyor' iddialarına tepki gösterdi.
Manisa'nın Sarıgöl İlçesini ziyaret eden CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, 'CHP ile HDP işbirliği yapıyor' iddialarına tepki göstererek "Hakim ve savcılara sesleniyorum. Beni de yargılayın. Alnımız ak, yüreğimiz temizdir" dedi.

CHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu ile birlikte Sarıgöl CHP İlçe Başkanı Tahsin Akdeniz'i parti lokalinde ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Toplantıda konuşan CHP'li Mazlum Nurlu, Sarıgöl ve çevresinin geçtiğimiz günlerde meydana gelen doludan zarar gördüğünü hatırlatarak, çiftçi hemşerilerine geçmiş olsun dileklerini iletti. Nurlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin zorunlu akıllı sayaç çalışmasını eleştirerek uygulamanın yasal olmadığını savundu.

Nurlu'nun ardından söz alan CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel ise Sarıgöl'ün Dindarlı Mahallesi'ne Spor-Toto Genel Başkanlığı tarafından halı saha yapılması konunda söz aldıklarını açıkladı. MHP'nin kongre konusunda sıkıntılar yaşamaya başladığını öne süren Özel, AK Parti'de ise çatlakların başladığını iddia etti. Özgür Özel, "Türkiye'de birçok kanal ve gazete yalanları doğruymuş gibi kamuoyuna aktarıyor. 7 Haziran'da AKP iktidar olamayınca 'kaos yaşanacak' denildi. O günden bu yana 468 asker ve polisimiz şehit oldu. Bizlere 'HDP ile işbirliği yapıyorlar' denildi. CHP hiçbir zaman HDP ile işbirliği içinde olmadı. Bunu ispat etsinler. Bizler meydanları boş bırakmayacağız. Hakim ve savcılara sesleniyorum. Beni de yargılayın. Alnımız ak, yüreğimiz temizdir" dedi.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "CHP'li Özgür Özel rest çekti! Beni de yargılayın..." hakkında Tweetler

  DİĞER POLİTİKA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete