Vatandaştan sitem: Çalıyorlar Cumhurbaşkanım

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Aksaray ziyaretinde vatandaşlarla sohbet etti. Köpekler üzerine yapılan sohbette ortaya ilginç diyaloglar çıktı.
Aksaray’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Aksaray Malaklısı hediye edildi. Erdoğan, anne köpeğin yaşını duyunca şaşkınlığını gizleyemedi. Aksaray’da vatandaşlarla buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye ziyaretinde ilginç bir sürprizle karşılaştı.

Erdoğan’ı karşılayan Aksaray Malaklı Irklarını Geliştirme Derneği Başkanı Muhammed Tıpırdamaz, Kont adlı iki yaşındaki dev köpeğin iki yavrusunu Erdoğan ailesine hediye etti.

Tıpırdamaz’dan köpekler hakkında bilgi alan Erdoğan, verilen bazı bilgiler karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Kendisinin de Akbaş cinsi köpekleri olduğunu söyleyen Erdoğan “Bende şimdi Akbaş cinsi köpekler var bir keresinde 3 doğurdu bir keresinde 5 doğurdu birisinde 7 doğurdu. Ondan sonra ben bu yavruları gönderdim çünkü nesli tükeniyor Türkiye’de ve maalesef çalıp götürüyorlar” dedi.

Bunun üzerine sohbet ettiği vatandaş da Cumhurbaşkanı’na “çalıyorlar Cumhurbaşkanım Aksaray’da da bu konuda hırsızlık çok…” deyince Erdoğan da ‘çalıyorlar dimi’ şeklinde cevap verdi.

Burada yaklaşık 1 saat kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye başkanlığından ayrılırken, sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların, yanına giderek selamladı.

Kaynak: Nokta Dergisi

  :

  :

  :

  :

  "Vatandaştan sitem: Çalıyorlar Cumhurbaşkanım" hakkında Tweetler

  DİĞER POLİTİKA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete