Günün Videosu

Askeri binada patlama!

Diyarbakır'da askeri binada patlama meydana geldi. Çatıya isabet eden el yapımı patlayıcı, maddi hasara neden oldu.
Diyarbakır'da Milli Savunma Bakanlığı İnşaat Emlak Bölge Başkanlığı ait askeri binaya, bugün saat 13.30 sıralarında teröristlerce el yapımı patlayıcı atıldı.

Çatıya isabet eden el yapımı patlayıcı, büyük bir gürültüyle patlarken, olayda maddi hasar meydana geldi.

Diyarbakır merkez Yenişehir İlçesi'nde, vali konutu, Yenişehir İlçe Polis Karakolu ve 7'nci Kolordu Komutanlığı konutu arasında bulunan Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı İnşaat Emlak Bölge Başkanlığı binasına, bugün saat 13.30 sıralarında yoldan geçen teröristlerce el yapımı patlayıcı atıldı. El yapımı patlayıcının büyük bir gürültü ile infilak etmesi çevrede paniğe yol açtı.

YEMEKHANE ÇATISINA İSABET ETTİ

Patlama sonrası olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Askeri birlik içerisinde yapılan incelemede el yapımı patlayıcının yemekhane çatısına isabet ettiği tespit edildi. Çatının bir kısmında hasar meydana gelirken, patlama sırasında fırlayan şarapnel parçası, park halindeki bir araca isabet etti. Araçta hasar meydana gelirken, polis bölgede bulunan güvenlik kameralarını incelemeye aldı. El yapımı patlayıcıyı atan terörist ya da teröristlerin yakalanması amacıyla başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Askeri binada patlama!" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete