Günün Videosu

Mersin'de kaybolan 16 yaşındaki Beyza bekçi barınağında bulundu

Mersin'de, çöp dökmek ve ekmek almak için evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 16 yaşındaki Beyza Yaren Koçak, polis ekiplerinin çalışması sonucu bulundu.
Alınan bilgiye göre, Kayıp Çocuklar Büro Amirliği ve Gasp Büro Amirliği ekipleri, 14 gün önce kaybolan kız çocuğu Beyza Yaren Koçak'ın bulunması için çalışma başlattı.

Yakınlarının ifadesine başvuran ekipler, anne Zübeyde Kiraz'ın, kızının Hüseyin K ile duygusal arkadaşlık yaşadığı ve onunla kaçmış olabileceğini belirtmesi üzerine, şüphelinin yerini belirlemek için çalışma yaptı.

Ekipler, Hüseyin K.'nin Mersin'den ayrılmak için Gaziantep'deki bir yakınından başka biri adına kendisine para göndertmeye çalıştığını tespit etti.

ŞÜPHELİLER GÖZALTINA ALINDI

Hesabına para yatırılmak istenen şüpheliyi tespit eden ekipler, yapılan fiziki takipte kayıp kız çocuğunun merkez Mezitli ilçesi Viranşehit Mahallesi'ndeki bir bekçi barınağında olduğunu belirledi.

Barınağa operasyon düzenleyen ekipler, kız çocuğunu burada bulurken, şüpheliler Hüseyin K, Hacı Ali A. ve Ali D'yi gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerin ardından Koçak, yetiştirme yurduna teslim edildi. Şüpheli 3 kişi ise işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Kaynak: Cumhuriyet

  :

  :

  :

  :

  "Mersin'de kaybolan 16 yaşındaki Beyza bekçi barınağında bulundu" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete