Beykoz'daki esrarengiz cinayette 3 gözaltı

Beykoz'da iki kardeşi kurşun yağmuruna tutarak öldürdükleri iddiasıyla polis tarafından aranan 3 kişi, İzmit'te gözaltına alındı. İstanbul'a getirilen şüpheliler Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanıyor.
Beykoz, Çiğdem mahallesi, Karagöz sırtı caddesi üzerinde önceki gece 01.00 sıralarında meydana gelen olayda Ercan Karakaya (34) ile Deniz Karakaya (22) kardeşler silahlı saldırıya uğramışlardı. Saldırı sonucu Ercan Karakaya hayatını kaybederken, Deniz Karakaya yaralanmıştı. Polis tarafından olaydan sonra başlatılan çalışmada kısa sürede saldırganların kimliği tespit edilmişti.

Polis tarafından şüphelileri yakalamak için başlatılan çalışmalarda saldırganların izi İzmit'te bulundu. Polis yaptığı operasyonda olaya karıştıkları iddia edilen Serkan A.(31), Serdar A.(29) ile Erdal Ö.(27)'yü bu sabaha karşı yapılan operasyonla gözaltına aldı. Şu ana kadar yapılan çalışmalarda olayın alacak verecek meselesi yüzünden meydana geldiği belirlendi.

Olayla ilgili soruşturmanın çok yönlü sürdüğü, şüphelilerin işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi. Koruması ve şoförü olduğu iddia edilen şüphelilerden Serkan A. ile Serdar A.'nın, işadamı Erdal Acar'la ilgilerinin olmadığı ortaya çıktı.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Beykoz'daki esrarengiz cinayette 3 gözaltı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete