Öz kızına yıllarca tecavüz eden sapığın yargılaması başladı

Eskişehir'de bir ensest davası. 43 yaşındaki İ.T. isimli kişi, şu an evli olan 21 yaşındaki öz kızı Z.A.'ya tcavüz ettiği iddiasıyla yargılanıyor.
Z.A. geçen yıl polis merkezine giderek öz babası İ.T.'nin kendisine 8 yaşından bu yana tecavüz ettiğini öne sürerek şikayetçi oldu. İ.T., kızının şikayeti üzerine gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İ.T.'nin yargılanmasına Eskişehir 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlandı. Bugün yapılan duruşmada İ.T. suçlamaları kabul etmeyerek kızının kendisine iftira attığını öne sürdü. 

BİR YIL ÖNCE EVLENEN Z.A BABAMDAN ŞİKAYETÇİYİM DEDİ

Babasından şikayetçi olan ve cezalandırılmasını isteyen Z.A. duruşmadaki ifadesinde, "İlkokula gitmeye başladığımda babam benimle ilişkiye girdi. 8 yaşından 13 yaşıma gelinceye kadar sürekli ilişkiye girdi. 18 yaşıma girdikten sonra kendisini şikayet edeceğimi söyledim. Bıçakla tehdit ederek benimle tekrar ilişkiye girmeye başladı. İlişkiye girmeyince annemi dövüyordu. Dayanamadım ve daha sonrasında şikayetçi oldum" dedi. Bir yıl önce evlendiğini anlatan Z.A., "Bana defalarca tecavüz eden babamdan şikayetçiyim" diye konuştu.

Eskişehir 1'inci Ağır Ceza Mahkeme heyeti sanık İ.T.'nin tutukluluk halinin devamına karar vererek tanıkların dinlenmesi amacıyla duruşmayı 15 Mart 2016 tarihine erteledi.

Kaynak: CNN Türk

  :

  :

  :

  :

  "Öz kızına yıllarca tecavüz eden sapığın yargılaması başladı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete