İzmir'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 8'e yükseldi

İzmir'de son bir hafta içerisinde sahte rakıdan dolayı hastaneye yatıp hayatını kaybedenlerin sayısı 8'e çıkarken, 2 kişi daha hastanede tedavi altına alındı
İzmir'de 10 gün önce başlayan sahte rakıdan dolayı zehirlenmeler nedeniyle çeşitli hastanelerde tedavi gören Ali Ulutürk, Alem Pena Çandar, Ömer Akgün Yüngeliş, Özkan Yaman, Köksal Çetin, Birol Bacaklı hayatını kaybetmişti.

Yaklaşık 10 kişinin tedavileri ise hastanelerde devam ederken 2 ölüm haberi daha geldi. Cesur Artan (53), tedavi gördüğü Urla Devlet Hastanesi'nde, Seçkin Dengiz de Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Son iki ölümle birlikte İzmir'de sahte içkiden dolayı hayatını kaybedenlerin sayısı 8'e yükselmiş oldu.

'ARAP' LAKAPLI Ş.S

Diğer yandan, sahte içkinin satıldığı Hatay semtinden aldığı içkiyi içen Hasan Kutlu ve kimliği belirlenemeyen bir kişi zehirlenerek fenalaştı.

Sağlık ekiplerince Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan 2 kişinin de tedavi altına aldığı belirtildi.Öte yandan, sahte rakı soruşturmasında polis, sahte rakıyı piyasaya sürdüğü iddia edilen terzilik yapan 'Arap' lakaplı Ş.S.'yi yakalamak için çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Kaynak: Habertürk

  :

  :

  :

  :

  "İzmir'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 8'e yükseldi" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete